Easy Jet

Tanie Bilety Lotnicze Easy Jet w Sprzedaży On Line i telefonicznie.

BILETY WSZYSTKICH LINII – kupuj i lataj tanio! REZERWUJ ON LINE lub TELEFONICZNIE

Tanie Bilety Lotnicze

Dokładny rozkład lotów EasyJet z Krakowa:

Kraków Bazylea EuroAirport Bazylea-Miluza-Fryburg
Kraków Belfast
Kraków Bristol
Krakó Edynburg
Kraków Liverpool
Kraków Londyn (wszystkie lotniska)
Kraków Paryż

Lotnisko w Bazylei znajduje się na pograniczu trzech państw: Szwajcarii, Francji oraz Niemczech, stąd jego długa nazwa EuroAirport Bazylea-Miluza-Fryburg

Easy Jet – to tanie, brytyjskie linie lotnicze. Początki ich działalności to rok 1995, a główną osobą która wpłynęła na powstanie linii to przedsiębiorca Stelios Haji- Ioannou. Obecnie linie posiadają około 180 samolotów, marki Airbus, które latają pomiędzy 110 lotniskami zlokalizowanymi w 27 państwach (w sumie Easy Jet ma około 416 połączeń).

Siedziba firmy znajduje się w Luton, a przewoźnik rocznie obsługuje kilka milionów pasażerów. co wpływa na taką atrakcyjność tanich linii? Przede wszystkim to, że oferuje ona tanie przeloty na najbardziej obleganych trasach europejskich przez co mogą korzystać z lotów nawet ludzie mało zarabiający. Poza tym linie w cenie oferują możliwość przewozu dwóch bagaży, a lot upływa w miłej atmosferze.

Do najczęściej wybieranych opcji docelowych Easy Jet zaliczymy przede wszystkim miasta Europy Zachodniej takie jak: tanie loty Londyn, tanie bilety Liverpool, tanie loty Paryż, przeloty Edynburg. Rezerwacja biletów Easy Jet – tanie bilety lotnicze.

Jeżeli zaś chodzi o działanie brytyjskich linii na terenie Polski to linie oferują jedynie możliwość wylotu i przylotu do krakowskiego lotniska w Balicach (linie nie obsługują żadnego innego polskiego portu lotniczego). Mimo, ze jest to jedynie jeden port to owymi liniami dolecimy między innymi do następujących miast: Londyn, Liverpool, Paryż, Bristol, Belfast, Edynburg.

Z Krakowa latają także tanie linie lotnicze jak Germanwings i loty Rynair.

Pasażerowie mają oprócz taniego biletu sposobność dokupienia sobie dodatkowych opcji, które w znaczący sposób wpływają na wygodę podróży (pierwszeństwo wsiadania na pokład, dodatkowe miejsce na nogi, odprawę on Line czy wypożyczenie samochodu). Wszystkie te dodatkowe usługi oraz tani bilet pasażer kupi za pomocą naszej wyszukiwarki biletów, która jest bezpieczna w użyciu. Dla osób mających problem z komputerem oferujemy także infolinię, dzięki której uzyskamy potrzebne informacji i kupimy bilet. Sprawdź również tanie linie lotnicze Norwegian.